American Marksman Mod Apk v1.0.7 – Para ve Altın Hileli

American Marksman Mod Apk v1.0.7 – Para ve Altın Hileli
REKLAM ALANI

American Marksman Mod Apk v1.0.7 – Para Hileli Apk, avcılık ve vahşi doğada hayatta kalma üzerine kurulu birinci şahıs nişancı tarzında bir android oyunudur. Oyunda çeşitli silahlarla farklı görevleri tamamlamanız gerekiyor. Oyun son zamanların avcılık oyunları arasında android aksiyon oyunları kategorisinde yavaşça üst sıralara doğru ilerlemektedir. Oyunda üç farklı mod bulunuyor: Kampanya, Hayatta Kalma ve Zorlu Görevler. Aksiyon modu, hikaye tabanlı bir oyun modudur ve çeşitli görevleri tamamlamanız gerekiyor. Hayatta Kalma modu, American Marksman Mod Apk oyununda çok sevilen sonsuz bir oyun modudur ve düşmanlardan kaçmanız ve hayatta kalmaya çalışmanız gerekiyor. Zorlu Görevler modu ise, farklı zorluk seviyelerindeki görevleri tamamlamanız gereken bir moddur. Oyunda birçok farklı silah bulunuyor ve bu silahların özellikleri farklı olabiliyor.

Ayrıca, oyun içinde kazandığınız para ile yeni silahlar satın alabilir ve silahlarınızı özelleştirebilirsiniz. Oyun, ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirilebilir ancak uygulama içi satın alımlar da bulunuyor. Oyunun kullanımı için internet bağlantısı gerekmektedir. Sizin için ben American Marksman hile apk olarak sunuyorum bu sayede sınırsız para ve altın hileli olarak oyunu kurabilir ve zorluk çekmeyeceksiniz. American Marksman Play Store’da yeni ve çoğu kullanıcı tarafından indirilmeye başlanmıştır.

 

Yenilikler ve Özellikler

American Marksman Mod Apk Yenilikler

  • American Marksman v1.0.7 sürüm ile birlikte yeni gelen silahlar ve hataların düzeltmeleri yapılmıştır.
  • Grafikleri 3D ve ses kalitesi iyidir. Oyunun rahatça iki parmağınızla oynayabilirsiniz.

 

Konuya Ait Görseller

American Marksman Mod Apk Para Hileli Altın Hileli

 

Kuruluma Ait Detaylar

  • American Marksman Mod Apk olarak indirin ve oyunu oynayın.
  • American Marksman para hile apk : oyunu mod olarak yükledikten sonra paranıza bakın.
  • American Marksman altın hile apk : oyunu mod olarak yükledikten sonra altınınıza bakın.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 282 MB

YEDEK – GOOGLE DRIVE

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.