Car Driver 2 Hard Parking Mod Apk v6.0 – Bölüm Hileli

01.03.2023
1
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Car Driver 2 Hard Parking Mod Apk v6.0 – Bölüm Hileli
REKLAM ALANI

Car Driver 2 Hard Parking Mod Apk v6.0 Bölüm Hilesi apk, hem araba sürmeyi sevenler için hem de android araba park etme oyunlarını sevenler için harika bir oyunla karşınızdayım. Arkadaşlar Car Driver 2 Hard Parking mod apk oyunun yapımcılığını Bycodec Games stüdyosu tarafından üstlenilmiştir. Son zamanların en çok sevilen android araba oyunları arasında popülerliğini koruyan bir oyundur. Amacınız oyunda bize verilen ve tamamen bizim kontrolümüzde olan arabamızla zorlu bölümleri geçmek olacaktır. Oyunda bize arabayla girmemiz gereken yerler ve park alanları yer almaktadır. Oyun gerçekten akıcı ve eğlenceli hatta boş zamanlarınızda can sıkıntınızı alacak bir oyundur diyebilirim.

Car Driver 2 Hard Parking mod apk versiyonunda sizlerin yaşadığı zorlukları bildiğimden ve genel zorlu aşamalardan dolayı Mod Apk oyun olarak yani bütün bölümlerin kilitlerini açık olarak sundum. Size sunduğum bu dosya sayesinde geçemediğiniz zorlu bölümler için beklemenize gerek yok hepsi açık olarak geliyor. Car Driver 2 Hard Parking hile apk indirip oyunun tüm zevkini sonuna kadar yaşayın. Car Driver 2 Hard Parking Play Store’da 150.000’den fazla indirilmiştir.

 

Yenilikler ve Özellikler

Car Driver 2 Hard Parking Mod Apk Yenilikler

  • Car Driver 2 Hard Parking mod apk v6.0 sürümünde çeşitli hatalar için düzeltmeler sağlanmıştır.
  • Zorlu ve keyifli park alanları, birçok aşama, geçilmesi zor engeller, parkurlar ve dahası sizleri bekliyor.
  • Grafikler 3D olup ses kalitesi gayet güzel seviyededir. Oyun kontrolleri kolaylıkla çift parmak ve sensör ile sağlanabiliyor.

 

Konuya Ait Görseller

Car Driver 2 Hard Parking Mod Apk, Bölüm Hilesi

 

Kuruluma Ait Detaylar

Car Driver 2 Hard Parking Mod Apk dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Car Driver 2 Hard Parking bölüm hile apk : oyunda bulunan tüm parkurların kilitleri açıktır.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 85 MB

YEDEK – GOOGLE DRIVE

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.