Wreckfest v1.0.58 Mod Apk indir – DLC Paketleri Açık

Wreckfest v1.0.58 Mod Apk indir – DLC Paketleri Açık
REKLAM ALANI

Wreckfest v1.0.58 Mod Apk indir – DLC Paketleri Açık, istediğiniz arabayı kullanabilir, aksiyon dolu bir mücadele oyunu sizleri bekliyor. Aksiyon dolu android oyunlarını çok seviyorsanız wreckfest oyununu denemeniz gerektiği düşündüm ve yapımcılığını HandyGames firmasının üstlendiği Android platformu için geliştirilen ve sektöre hızla yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Oyundaki amacınız tamamen sizin kontrolünüzde olan bir araçla size sunulan arenalarda ve yollarda size meydan okuyan rakiplerinizle kapışmak ve onları mağlup edip galip gelmektir. Wreckfest içinde oyuncuların yaşadığı genel zorluklardan dolayı ve meydana gelen kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm DLC paketlerinin kilidi açık şekilde sizlerin indirebilmeniz için sunuyorum dlc paketleri açık sayesinde oyunun keyfini sonuna kadar yaşayabilir ve tüm arabaları istediğiniz yollarda deneyebilir ve sürüş yapmanın tadını çıkartabilirsiniz. Farklı modellerde birçok arabalar, yeni ve karmaşık arenalar, güçlü ve birbirinden zorlu rakipler ve dahası birçok aksiyon dolu dakikalar sizleri bekliyor. Wreckfest v1.0.58 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Wreckfest Play Store’da 41.99TL’dir.

 

Yenilikler ve Özellikler

.apk dosyasının kurulup oynanabilmesi için ARMV8 destekli, performanslı bir cihaz şarttır.

 

Konuya Ait Görseller

Wreckfest v1.0.58 Mod Apk indir - DLC Paketleri Açık Ekran Görüntüsü

Wreckfest v1.0.58 Mod Apk indir – DLC Paketleri Açık Ekran Görüntüsü

 

Kuruluma Ait Detaylar

1.MOD APK dosyasını indirip yükleyin ve açın, önünüze gelen ekrandan gerekli izinleri verin dosya çıkarma işlemi yapacaktır. (telefon performansına göre bekleme süreniz değişebilir).

dosya işlemi bittikten sonra kapanır ardından

2.MOD APK dosyasını indirip kurulu olan oyunu silmeden direk kurun ve oyuna giriş yapın, oyundaki ilk “loading” yükleme ekranında biraz bekletebilir, ardından oynamaya devam edebilirsiniz.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

1. MOD APK DOSYASI CLOUD MAİL-RU

2. MOD APK DOSYASI CLOUD MAİL-RU

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.