World Bus Driving Simulator Mod Apk v1.349 – Para Hileli

11.03.2023
9
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
World Bus Driving Simulator Mod Apk v1.349 – Para Hileli
REKLAM ALANI

World Bus Driving Simulator Mod Apk v1.349 – Para Hileli, otobüs simülasyonu oyunu sevenler için tasarlanmış android oyun, bir otobüs şoförünün günlük yaşamını simüle eden bir android simülasyon oyunlarından biridir. Oyuncular, farklı şehirlerde gerçekçi trafik koşulları altında otobüs sürerken yolcuları alıp bırakmak için çalışırlar. Oyunda farklı zorluk seviyeleri ve oyun modları bulunur. Oyuncular, gerçekçi bir sürüş deneyimi için otobüs içindeki kontrolleri kullanırken, aynı zamanda trafik kurallarına da uymak zorundadırlar. Yolcuların zamanında ve güvenli bir şekilde taşınması, oyuncunun puanını etkiler. Grafikleri ve ses efektleri oldukça gerçekçi olan bu oyun, otobüs simülasyonu seven oyuncular için ideal bir seçenektir. Ayrıca, oyun içinde farklı otobüslerin kilidini açabilir ve özelleştirme seçenekleri ile otobüslerin görünüşünü değiştirebilirsiniz.

World Bus Driving Simulator hile apk Oyun, gerçekçi bir arayüz ve kontroller, farklı otobüs seçenekleri, trafik kurallarına uyma gerekliliği ve gerçekçi bir sürüş deneyimi sunar. Ayrıca, oyuncular farklı hava koşullarına, trafik yoğunluğuna ve zorlu şehir yollarına karşı mücadele ederler. Bus Driving Simulator, otobüs simülasyonu sevenler için keyifli bir oyun seçeneği sunar. Dynamic Games Ltda stüdyosu tarafından tasarlanan world bus driving simulator mod apk olarak indirebilir ve oyunda tüm otobüslerini kilitlerini açabilir ve sınırsız para hileli olarak kullanabilirsiniz. World Bus Driving Simulator mod apk Play Store’da 10.000.000’dan fazla indirilmiştir.

 

Yenilikler ve Özellikler

World Bus Driving Simulator Mod Apk Yenilikler

  • World Bus Driving Simulator v1.349  sürümde oyuna yeni otobüsler ve mekanlar geldi ayrıca çeşitli hatalar düzeltildi.
  • Grafikleri 3D ve ses düzeyi güzeldir. Oyunu rahatça iki parmağınızla yada sensör kullanarak oynayabilirsiniz.

 

Konuya Ait Görseller

World Bus Driving Simulator Mod Apk, Hile Apk Para Hileli

 

Kuruluma Ait Detaylar

World Bus Driving Simulator v1.349 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

World Bus Driving Simulator 1.349 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

World Bus Driving Simulator 1.349 otobüs hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan otobüslerin kilidi açıktır.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 860MB

YEDEK – ARCHİVE

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.