Train Simulator Mod Apk v0.2.38 – Para Hileli

14.03.2023
11
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Train Simulator Mod Apk v0.2.38 – Para Hileli
REKLAM ALANI

Train Simulator Mod Apk v0.2.38 – Para Hileli Apk, tren sürmeyi ve işletme tarzı oyunları sevenler için eklediğim oyunu en güncel sürümüyle deneyebilirsiniz. Train simulator mod apk oyununun yapımcılığını Azur Interactive Games Limited stüdyosu tarafından ortaya çıkartılmış ve akıllı cihazlarda oynanabilen android simülasyon oyunlarının en çok sevilenleri arasında yer almaktadır. Oyundaki amacımız bize verilen lokomotifle para kazanmaya çalışıyoruz bunun için yapmamız gereken ağır yükleri vagona doldurup hedefe götürerek aynı zamanda görevleri yaparak ilerlemektir. Train Simulator mod apk, bir demiryolu tren sürme simülasyon oyunudur. Oyuncular, gerçekçi bir tren sürüş deneyimi yaşayarak farklı görevleri tamamlarlar.

Oyunun özellikleri arasında farklı tren modelleri, gerçekçi tren sesleri, farklı rotalar, günün ve hava koşullarına bağlı olarak dinamik zamanlama, çarpıcı grafikler, kabin içi görünüm, sinyalizasyon sistemleri ve trenin hızını, frenlerini ve gazını kontrol etmek için gerçekçi kontroller bulunur.Oyunda, farklı seviyelerde farklı zorluklarla karşılaşılır. Görevler arasında treni belirli bir yere götürmek, yolcuları almak ve indirmek, tehlikeli yükleri taşımak, hız sınırını aşmadan seyahat etmek ve hava koşullarına uygun şekilde sürmek gibi çeşitli görevler yer alır. Oyuncular, görevleri başarıyla tamamladıkça, puanları artar ve daha fazla özellik ve görev açılır.

Train Simulator, gerçekçi tren sürüşü deneyimi arayanlar için ideal bir oyundur. Train Simulator Play Store’da 500.000’den fazla indirilmiştir. Oyun Türkçe dil desteği sunmaktadır.

 

Yenilikler ve Özellikler

Train Simulator Mod Apk Yenilikler

  • Train Simulator v0.2.48 sürüm ile birlikte oyuna yenilikler eklendi ve çoğu hatalar giderildi.
  • Uzun yolculuk işleri çin özel ağır yükler, daha uzun yollar, yeni vagonlar, lokomotifler ve çok daha fazlası sizi bekliyor.
  • Grafikleri 2D düzeyinde ve ses kalitesi güzel seviyelerdedir. Oyunu rahatça iki parmağınızla oynayabilirsiniz.

 

Konuya Ait Görseller

Train Simulator Mod Apk Para Hileli Unlimited Money

 

Kuruluma Ait Detaylar

  • Train Simulator Mod Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulum adımlarını yaptıktan sonra oyuna giriş yapın.
  • Train Simulator para hile apk yapmak için öncelikle oyunu kurun ve oyuna giriş yaptığınızda para miktarınızı kontrol edin, paranız harcadıkça artar.
  • Train Simulator altın hile apk yapmak için öncelikle oyunu kurun ve oyuna giriş yaptığınızda altın miktarınızı kontrol edin, altınınız harcadıkça artar.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 151 MB

YEDEK – GOOGLE DRIVE

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.