Traffic Rider Hile Apk v1.97 Mod Altın ve Para Hileli

14.02.2023
26
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Traffic Rider Hile Apk v1.97 Mod Altın ve Para Hileli
REKLAM ALANI

Traffic Rider Hile Apk v1.97 Mod Apk – Altın ve Para Hileli, herkese merhaba arkadaşlar sizler için tavsiye ettiğim traffic rider hileli apk oyununu sınırsız altın ve para hileli olarak paylaşıyorum. Sizlerin motosiklet sürme ve motorsiklet android yarış oyunlarını seviyor olabileceğinizi düşündüğüm için denemeniz gereken ve yapımcılığı SK Games tarafından sağlanan Android platformunun son zamanlarda popüler olan oyunlarından birisidir.

Traffic rider hile apk oyunundaki amacınız hakim olduğunuz motosikletle bulunduğunuz yollarda olabildiğinde hızlı ve daima ileri doğru gitmek, yapabildiğiniz kadar yüksek puanlara ulaşabilirseniz ve görevleri tamamlayabilirseniz yeni motosikletlerin kilitlerini açabilirsiniz. Ben sizler için böyle bir zaman kaybınızı olmaması açısından Traffic Rider hile apk yaparak oyun içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı Traffic Rider mod apk yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız anahtar hileli, gerçek parayla satın alabileceğiniz birçok motosikleti sizlerin kullanabilmesi için açık olarak sunuyorum. Bu oyunda istediğiniz motosikleti kullanarak yollarda son sürat hız yaparak trafik canavarına dönüşebilirsiniz. Traffic Rider Play Store’da 8.530.000’den fazla indirilmiştir.

 

Yenilikler ve Özellikler

Traffic Rider Hile Apk Yenilikler

Traffic Rider v1.97 sürümünde gelen güncelleme ile birlikte oyun birçok yeni motosiklet ve farklı bölümler eklenmiş hatta yaşanmakta olan hata düzeltmeleri yapılmıştır. Traffic rider hile apk grafikleri 3D düzeyde olup ses kalitesi gayet iyi seviyededir. Oyunun kontrolleri sensörler ve çift parmak ile sağlanabilmektedir.

 

Konuya Ait Görseller

Traffic Rider Hile Apk Mod Para Hilesi Nasıl Yapılır

Traffic Rider Hile Apk Görsel

 

Kuruluma Ait Detaylar

Traffic Rider Hile Apk v1.97 MOD dosyasını sitemizden indirin ve kurup oyuna giriş yapın.

Traffic Rider 1.97 para hilesi nasıl yapılır; oyunu kurduktan sonra sadece yapmanız gereken paranızın miktarına bakın.

Traffic Rider 1.97 altın para hile apk : oyunu kurduktan sonra sadece yapmanız gereken paranıza ve altın miktarınıza bakın.

Traffic Rider 1.97 anahtar hile apk : oyunu kurduktan sonra sadece yapmanız gereken anahtarınızın miktarına bakın.

Traffic Rider 1.97 motosiklet hile apk : oyun içinde bulunan gerçek parayla satılan ve yeni gelen motosikletlerin hepsi kullanıma açıktır.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 141 MB

YEDEK – GOOGLE DRIVE

 

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.