Traffic Racer Hile Apk Son Sürüm v3.5 MOD PARA HİLESİ

A+
A-
Traffic Racer Hile Apk Son Sürüm v3.5 MOD PARA HİLESİ
REKLAM ALANI

Traffic Racer Hile Apk Son Sürüm v3.5 MOD PARA HİLESİ, trafikte araba sürme oyunlarını sevenler için oldukça popüler bir oyunun en son sürümünü sizler için sitemize ekledik. Traffic Racer Hile Apk oyunu SK Games tarafından üretilen ve bir zamanın en popüler android oyunları arasında yer edinen en eğlenceli araba oyunları apk indirmek isteyenlere tavsiyemizdir. Traffic Racer mod apk oyunundaki görevimiz hızlı akan trafikte olabildiğince daha hızlı gitmek ve diğer arabaları sollamaktır. Traffic Racer, son derece popüler bir Android oyunudur ve sürüş becerilerinizi test etmek için tasarlanmış bir araba yarışı oyunudur. Oyunda, oyuncular bir araba kullanarak trafikte mümkün olduğunca uzun süre yol alarak puan kazanmaya çalışırlar. Oyun, farklı araba seçenekleri, yollar ve oyun modları sunar.

Traffic Racer Hile Apk Son Sürüm oyunu, kullanıcıların dokunmatik ekranı kullanarak arabayı kontrol etmelerini sağlar. Aracın hızını artırmak için ekranın sağ tarafına dokunabilir, sol tarafa dokunarak aracın hızını azaltabilirsiniz. Oyunda, oyuncular trafikteki araçlara çarpmamaya çalışırken, araçları aşarak puan kazanmaya ve mümkün olduğunca uzun süre yol alarak yüksek puanlar almaya çalışırlar. Traffic Racer Hile Apk Son Sürüm, çeşitli zorluk seviyeleri, yol türleri ve araba seçenekleri sunar. Oyuncular, kazandıkları paralarla araba satın alabilir, araçlarını özelleştirebilir ve farklı modlar açabilirler. Oyunda, gece veya gündüz gibi farklı zaman dilimlerinde de yarışmak mümkündür.

Traffic Racer, basit oynanışı ve renkli grafikleriyle popüler bir oyun olmuştur ve birçok farklı kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Traffic Racer Hile Apk Son Sürüm Play Store’da 100.000.000’dan fazla indirilmiştir.

 

Yenilikler ve Özellikler

Traffic Racer Hile Apk Yenilikler

  • Traffic Racer v3.5 sürüm ile birlikte yeni arabalar ve bazı telefonlarda yaşanan hatalar giderilmiştir.
  • Farklı yollar, hızlı arabalar, zor görevler ve dahası sizleri bekliyor.
  • Grafikleri 3D düzeyinde ve ses kalitesi güzel seviyelerdedir. Oyunu rahatça iki parmağınızla oynayabilirsiniz.

 

Konuya Ait Görseller

Traffic Racer Hile Apk Son Sürüm, Traffic Racer Mod Apk, Traffic Racer Hile Apk, Traffic Racer Para Hilesi, Traffic Racer Sınırsız Para Hilesi Apk

 

Kuruluma Ait Detaylar

  • Traffic Racer Mod Apk dosyasını cihaza indirin ve kurulum işlemini yapın.
  • Traffic Racer para hile apk yapmak için oyunu kurduktan sonra oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.
  • Traffic Racer araba hilesi nasıl yapılır apk olarak yapmak için oyunu kurduktan sonra mod dosyası sayesinde gerçek parayla satılan araç kullanıma açıktır.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 151 MB

YEDEK – GOOGLE DRIVE

 

HİLESİZ ORJİNAL OYUN  |  GOOGLE PLAY

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.