The Sims Mobile Hile Apk v38.0.1.143170 MOD PARA HİLESİ

The Sims Mobile Hile Apk v38.0.1.143170 MOD PARA HİLESİ
REKLAM ALANI

The Sims Mobile Hile Apk v38.0.1.143170 Mod Para Hilesi Apk, açık dünya bir oyunda karakter yönetmeyi ve simülasyon oyunlarını çok seven arkadaşlar için tavsiye ettim bir oyunun en güncel sürümünü sitemize ekledik. Simüle edilmiş ortamda yaşadığınız hayatı şekillendireceğiniz The Sims Mobile hile apk son sürüm yapımcısı Electronics Arts tarafından geliştirilmiş ve oyuncular tarafındane en sevilen simülasyon oyunları apk listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Oyundaki amacımız sahip olduğumuz karakterin yaşadığı şehirde sosyalleşmek, arkadaş edinmek, ev sahibi olmak ve dekoratif süslemeler yapmak ayrıca oyunun verdiği görevleri tamamlamaktır.

The Sims Mobile hile apk, EA Mobile tarafından geliştirilmiş bir simülasyon oyunudur. Oyuncular, özelleştirilebilir karakterleri olan sim’leri yönetirler ve onların hayatını kontrol ederler. Oyunda, sim’ler evlerini inşa edebilir, hobilerini keşfedebilir, kariyerlerine yön verebilir ve arkadaşlar edinebilirler. Oyuncular, sim’lerinin yaşamını simüle etmek için görevler tamamlayabilirler. Görevleri yerine getirirken The Sims Mobile para hilesi nasıl yapılır sorunuza hile dosyasını ekledik bu sayede daha rahat kariyer ilerlemesi, ev geliştirme, ilişki geliştirme ve hobi keşfi gibi konuları kapsar. Ayrıca, oyuncular diğer oyuncuların sim’lerini ziyaret edebilir, onlarla etkileşimde bulunabilir ve sosyal etkinliklere katılabilirler.

Oyun, gerçek zamanlı bir simülasyon oyunudur, bu nedenle The Sims Mobile hileleri ile artık daha kolay oynayabilir ve gerçek hayattaki olaylarla senkronize edilmesi daha kolay olur. Oyuncular, sim’lerinin ihtiyaçlarını karşılamalı, onları mutlu etmeli ve hayatlarını mümkün olduğunca keyifli hale getirmelidirler. Akıllı cihazlar için geliştirilen The Sims Mobile hile apk ücretsiz olarak indirilebilir ancak uygulama içi satın alımlar da içerir. The Sims Mobile Play Store’da 50.000.000’dan fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

GENEL BİLGİLENDİRME : oyun içinde the sims mobile para hilesini aktif etmek için bir eşya satın alın sonra para ve altın miktarınız sınırsız olacaktır. Eksi (-) değerlere düşüyormüş gibi görünebilir ama tekrardan markete girdiğinizde artan para ve altın miktarınızı görürsünüz.

 

Yenilikler ve Özellikler

The Sims Mobile Hile Apk Yenilikler

  • The Sims Mobile v38.0.1.143170 sürüm ile birlikte oyuna Kore temalı etkinlikler eklendi ve mevcut hatalar düzeltilmiştir.
  • Yeni işler, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, size ait bir ev için birçok eşya ve daha fazlası sizi bekliyor.
  • Grafikleri 3D düzeyinde ve ses kalitesi güzel seviyelerdedir. Oyunu rahatça iki parmağınızla oynayabilirsiniz.

 

Konuya Ait Görseller

The Sims Mobile Para Hilesi Nasıl Yapılır, The Sims Mobile Mod Apk, The Sims Mobile Hileleri, The Sims Mobile Hile Nasıl Yapılır, The Sims Mobile Hile Apk Son Sürüm

 

Kuruluma Ait Detaylar

  • The Sims Mobile mod apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulum adımlarını yaptıktan sonra oyuna giriş yapın.
  • The Sims Mobile para hilesi apk yapmak için oyunu kurduktan sonra biraz harcama yapın ve para miktarınızı kontrol edin.
  • The Sims Mobile altın hilesi apk yapmak için oyunu kurduktan sonra biraz harcama yapın ve altın miktarınızı kontrol edin.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 143 MB

YEDEK – GOOGLE DRIVE

 

HİLESİZ ORJİNAL OYUN  |  GOOGLE PLAY

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.