The Battle of Polytopia Mod Apk v2.4.8.9920 – Kabileler Açık

A+
A-
The Battle of Polytopia Mod Apk v2.4.8.9920 – Kabileler Açık
REKLAM ALANI

The Battle of Polytopia Mod Apk v2.4.8.9920 – Kabileler Açık Apk, strateji ve taktik üzerine kurulu oyunları sevenler için güncel sürümünü paylaştığım oyunu kesinlikle denemelisiniz. Oyunun yapımcılığı Midjiwan AB stüdyosu tarafından geliştirlen ve oyun mağazasında android strateji oyunları listesinde en sevilenler arasında diyebiliriz. The Battle of Polytopia mod apk oyununda amaç oyuna başlarken bir kabile topluluğunu yönetiyoruz ve topraklarımıza girmeye çalışan düşmanları yok ederek bölgemizi korumaya çalışıyoruz. The Battle of Polytopia hile apk Android oyunu, kendi imparatorluğunuzu kurmanızı, diğer oyuncularla savaşmanızı ve dünyayı fethetmenizi sağlayan bir strateji oyunudur. Oyun, ücretsiz olarak indirilebilir ve tamamen bağımsız bir oyun olarak oynanabilir. Ayrıca, çevrimiçi çok oyunculu modu da bulunmaktadır.

Oyunda, Polytopia adı verilen farklı ırklardan birini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Her ırkın farklı özellikleri, avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Oyun, klasik bir strateji oyununda olduğu gibi, kaynakları toplama, askeri güçlerinizi inşa etme, teknolojileri araştırma ve düşmanları yok etme gibi çeşitli görevler içermektedir.

Oyunun grafikleri, sevimli piksel sanatı tarzında yapılmıştır ve oynanması kolaydır. Ayrıca, oyunun müzikleri de oldukça eğlencelidir. Oyun, her seviyede daha da zorlaşan bir kampanya moduna sahiptir. Ayrıca, rastgele haritalar oluşturarak sonsuz bir oyun deneyimi sunan “Sonsuz Dünya” adlı bir modu da bulunmaktadır. The Battle of Polytopia Play Store’da 10.000.000’dan fazla indirilmiştir.

 

Yenilikler ve Özellikler

The Battle of Polytopia Mod Apk Yenilikler

  • The Battle of Polytopia v2.4.8.9920 sürüm ile birlikte oyuna yenilikler eklendi ve çoğu hatalar giderildi.
  • Daha zorlu düşmanlar ve modlar, güçlü yetenekleri olan kabileler, zorlu rakipler ve daha fazlası sizi bekliyor.
  • Grafikleri 3D düzeyinde ve ses kalitesi güzel seviyelerdedir. Oyunu rahatça iki parmağınızla oynayabilirsiniz.

 

Konuya Ait Görseller

The Battle of Polytopia Mod Apk Kabileler Açık

 

Kuruluma Ait Detaylar

  • The Battle of Polytopia Mod Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulum adımlarını yaptıktan sonra oyuna giriş yapın.
  • The Battle of Polytopia hile apk yapmak için öncelikle oyunu kurun ve oyuna giriş yapın zaten oyundaki tüm kabilelerin kullanımı açık olarak gelecektir.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 93 MB

YEDEK – GOOGLE DRIVE

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.