Stumble Guys Mod APK İndir – Sınırsız Para

27.04.2023
162
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Stumble Guys Mod APK İndir – Sınırsız Para
REKLAM ALANI

Stumble Guys hileli APK, oyun içerisinde pek çok güç engellerden koşabilir, kayabilir ve zıplayabilirsiniz. Oyun, tamamı yarışacak olan 32 oyuncuyla başlar. Bunlar gerçek oyuncular, yani her şey gerçek zamanlı. Buz, futbol sahaları, devasa karolar, su ve daha fazlası üzerinde engelli parkurlar olacak. Bu oyunda sadece bir oyuncu kalana kadar diğer oyunculara karşı rekabet edebilirsiniz!

Engel parkuru ve Battle Royale oyunları özellikle son dönemlerde en çok oynanan oyunlar arasında yer almayı başarmıştır. Bu gibi eğlenceli oyunların sayısı ciddi miktarda artış gösterdi. Buna paralel olarak bu oyunların tutkunlarının sayısı da her geçen gün artış gösteriyor. Stumble Guys Mod APK, bu eğlenceli fizik oyununda, saçma zorluklara ve garip engellere gireceğiniz engelli parkurlarda oynayabileceğiniz ender oyunlardan biridir.

apktur ozellikler

Stumble Guys Yenilikleri

  • Çok sayıda özelleştirme
  • Gerçek zamanlı
  • Çılgın, renkli ve eğlenceli tasarım

apktur gorseller

Stumble Guys

apktur kurulum

  • Oyunun ilgili APK dosyasını indirin.
  • Kurulum aşamalarını tamamladıktan sonra eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

apktur dosyalari indir

Stumble Guys APK İndir

Yetenekleriniz, hayatta kalma becerileriniz ve fethetme kararlılığınız varsa, Stumble Guys’ta tüm performansınızı ortaya koymanız gerekiyor. Oyunda eğlenmek için sizi birçok farklı aktivite de bekliyor olacak. Yolda birçok büyük kartopunun olduğu bir buz seti var. Bir de trambolin üzerinde havada zıplayıp bir labirentte ilerlediğiniz bir oyun var. Ancak her engel seviyesinde beklemeyeceğiniz pek çok zorluk olacaktır.

Traffic racer hile APK son sürüm için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.