Shadow Fight 2 Special Edition Hile Apk V1.0.11 Mod Para Hileli

A+
A-
Shadow Fight 2 Special Edition Hile Apk V1.0.11 Mod Para Hileli
REKLAM ALANI

Shadow Fight 2 Special Edition Hile Apk V1.0.11 Mod Para Hileli, tüm dünyadan milyonlarca oyuncu tarafından severek oynanan popüler dövüş oyunları arasındadır. Yapımcılığını Nekki stüdyosunun sağladığı ve insanların severek oynadığı android dövüş oyunları konusunda üst sıralarda bir oyundur. Size şunu bahsetmek istiyorum eğer siz daha öncesinde Shadow Fight 2 oyununu oynamışsanız bu sürüm ona benzer diyebilirim. Oyunun bu versiyondaki tek farkı Sensey karakterini sizin yönetiyor olmanızdır. Yepyeni bir macera sizi bekliyor bambaşka bir hikaye ile çok güçlü rakiplere karşı yolunuzda ilerlemelisiniz.

Shadow Fight 2 Special Edition Hile Apk

RPG tarzındaki android dövüş oyununda para ve altın hilesi sayesinde istediğiniz silahı hemen alıp rakiplerinizi mağlup etmek için kullanabilirsiniz. Bu versiyon sizlere daha çok aksiyon dolu anlar yaşatacak rakiplerinize tüm performansınızı göstermeniz gerekecek. Oyun hakkında daha önce bilgi sahibiyseniz çok kısa zamanda adapte olarak düşmanlarınıza karşı mücadeleyi sürdürebilirsiniz.

Yeni başlayan bir oyuncu iseniz öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor ileriki aşamalarda dövüş teknikleriniz ve performansınız zamanda değişecektir. Shadow fight 2 special edition hile apk oyunu klasik basit bir saldırı tarzı oyunu değil ve büyüler oyunu daha etkileyici kılmaktadır. İlerleyen aşamalarda tecrübe sahibi olduğunuzda düşmanlarınızın karşınızda hiç şansı kalmayacaktır. Shadow Fight 2 Special Edition hile apk oyununda normalde sahip olunması pahalı olan silah ve özellikleri benim verdiğim para hileli mod apk ile hemen alabilirsiniz. Shadow Fight 2 Special Edition Play Store’da 17.99 TL’dir. Oyunun Türkçe dil desteği mevcuttur.

 

Yenilikler ve Özellikler

Oyundaki hile hakkında bilgi: arkadaşlar oyunda silahların, zırhların ve geliştirme aşamalarının fiyatlarını 1 olarak yaptım, dövüş esnasında kombo yaptığınızda ve düşmanınızın kritik bölgelerine vuruş yaptığınızda ortalama 10-50 arasında para kazanırsınız bu sayede sınırsız olarak satın alım ve yükseltme yapabilirsiniz, eski sürümdeki gibi dövüş sonunda 1-2 geliştirmeyle sınırlı kalmıyorsunuz ayrıca silah ve zırh geliştirmelerinin süresini 1 saniyeye düşürdüm.

 

Konuya Ait Görseller

Shadow Fight 2 Special Edition Hile Apk Mod Para ve Elmas Hileli Apk Görüntüler 1

Shadow Fight 2 Special Edition Hile Apk Mod Para ve Elmas Hileli Apk Görüntüler 1

Shadow Fight 2 Special Edition Hile Apk Mod Para ve Elmas Hileli Apk Görüntüler 2

Shadow Fight 2 Special Edition Hile Apk Mod Para ve Elmas Hileli Apk Görüntüler 2

Kuruluma Ait Detaylar

Shadow Fight 2 Special Edition Hile Apk V1.0.11 Mod Para Hileli dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Shadow Fight 2 Special Edition para hile apk : oyun içindeki parayla satılan ürünlerin fiyatları “1” birdir, maç sonunda da 10-50 arası para kazarsınız, tüm geliştirme ve satın alımları kolayca yapabilirsiniz.

Shadow Fight 2 Special Edition elmas hile apk : oyun içindeki elmas satılan ürünlerin fiyatları “1” birdir, her maç sonunda kesinlikle elmas kazarsınız, enerji doldurma veya süre kısaltmada işinize yarar.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

[HİLELİ] – CLOUD MAİL-RU – 118MB

[HİLELİ] – YEDEK – GOOGLE-DRİVE

 

[HİLESİZ] – CLOUD MAİL-RU – 118MB

[HİLESİZ] – YEDEK – GOOGLE-DRİVE

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.