Polyfield Mod Apk v0.5.0 Sınırsız Mermi Hileli

A+
A-
Polyfield Mod Apk v0.5.0 Sınırsız Mermi Hileli
REKLAM ALANI

Polyfield Mod Apk v0.5.0 Sınırsız Mermi Hileli Apk, aksiyon dolu silahlı çatışma oyunlarını seven arkadaşlar için eklediğim FPS tarzındaki oyunu kesinlikle denemenizi öneriyorum. Polyfield mod apk oyunu oldukça başarılı bir oyun olmakta birlikte Mohammad Alizade stüdyosu tarafından geliştirilip oyunculara sunulan ve oldukça sevilen android savaş oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki amacımız bir savaş ortamında geçen hikayede düşman birlikleri etkisiz hale getirerek cepheleri fethederek düşman bölgeleri ele geçirmektir. Polyfield, mobil cihazlarda oynanabilen bir arcade tarzı oyundur. Oyun, renkli blokların düzensiz bir şekilde hareket ettiği bir ortamda, oyuncuların bir topu bloklara doğru fırlatmasını ve blokları kırmalarını gerektirir.

Oyun, her seviyenin farklı bir zorluk seviyesiyle birlikte gelmesi nedeniyle sürekli olarak ilerleyen bir oynanış sunar. Oyuncular her seviyeyi tamamladıkça, yeni zorluklarla karşılaşırlar. Polyfield’in grafikleri basit ve renkli olmakla birlikte, Polyfield Mod Apk oyuncuların dikkatini seviyeler boyunca yüksek kaliteli bir şekilde korumak için iyi tasarlanmıştır. Oyun ayrıca, oyuncuların seviyeleri bitirdikçe kilidini açabilecekleri farklı topların da kilidini açar. Polyfield, hızlı tempolu, bağımlılık yapan bir oyun olmakla birlikte, herhangi bir yaştan oyuncu için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Polyfield Play Store’da 1.000.000’dan fazla indirilmiştir.

 

Yenilikler ve Özellikler

Polyfield Mod Apk Yenilikler

  • Polyfield v0.5.0 sürüm birlikte ile oyuna yeni silahlar geldi ve çoğu hatalar giderildi.
  • Oyuna özel büyük ve geniş harita, zorlu ve amansız düşman birlikleri, yeni ve gelişmiş silahlar bu oyunda sizi bekliyor.
  • Grafikleri 3D düzeyinde ve ses kalitesi güzel seviyelerdedir. Oyunu rahatça iki parmağınızla oynayabilirsiniz.

 

Konuya Ait Görseller

Polyfield Mod Apk Sınırsız Mermi Hileli, Unlimited ammo, guns, money

 

Kuruluma Ait Detaylar

  • Polyfield mod apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulum adımlarını yaptıktan sonra oyuna giriş yapın.
  • Polyfield mermi hile apk yapmak için oyunu kurun ve oynamaya başlayın, oyunda merminiz sürekli artacaktır ve merminiz asla bitmez.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 90 MB

YEDEK – GOOGLE DRIVE

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.