Pocket City Hile Apk v1.1.445 MOD FULL TAM SÜRÜM

Pocket City Hile Apk v1.1.445 MOD FULL TAM SÜRÜM
REKLAM ALANI

Pocket City Hile Apk v1.1.445 MOD FULL TAM SÜRÜM APK, şehir inşaa edip yönetme tarzı oyunları seven arkadaşlar eklediğim oyunun en güncel sürümünü sitemize ekledik. Pocket City hile apk oyunu Codebraw Games stüdyosu tarafından oluşturulup oyuncuların beğenisine sunulmuş en güzel android simülasyon oyunları apk arasında yer almaktadır. Oyundaki amacımız boş araziler üzerine şehir inşaa ederek daha çok alanlar elde etmek ve halkınızı mutlu etmektir. Pocket City mod apk Codebrew Games tarafından geliştirilen bir şehir simülasyonu oyunudur.

Oyuncular, kendi şehirlerini inşa etmek, yönetmek ve geliştirmek için çalışırlar. Pocket City apk hile Oyuncuların şehirlerini inşa etmek ve yönetmek için birçok kaynakları vardır, bu kaynaklar arasında binalar, yollar, enerji kaynakları, su kaynakları, işletmeler, okullar, parklar ve daha birçok şey yer alır. Oyuncular pocket city hile apk oyununda şehirlerini yüksek bir nüfusa sahip ve zengin bir yerleşim yerine dönüştürmek için çalışırlar. Bunu yapmak için, oyuncuların farklı binaların, yolların ve diğer yapıların yerlerini planlamaları ve bunları stratejik bir şekilde inşa etmeleri gerekir.

Oyuncular, şehirlerini yönetmek için farklı görevleri tamamlayarak pocket city apk para hilesi ile diğer kaynaklar kazanırlar. Kazanılan bu kaynaklar, oyuncuların şehirlerini daha fazla geliştirmelerine yardımcı olmak için kullanılabilir. Ayrıca, oyuncuların şehirlerini diğer oyuncularla paylaşmalarına olanak tanıyan bir çoklu oyuncu modu da bulunmaktadır. Hayalinizdeki şehri yapmak artık pocket city mod apk premium ile daha kolay olacaktır. Steam oyuncularının bildiği üzeri pocket city apk oyunu mobil cihaza geçiş yapan oyunlardan biridir. Pocket City Free Play Store’da 1.000.000’dan fazla indirilmiştir.

 

Yenilikler ve Özellikler

Pocket City Hile Apk Yenilikler

  • Pocket City v1.1.445 sürüm ile birlikte gelen yeniliklerde çoğu hatalar düzeltildi ve oyuncular için desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır.
  • Oyun içinde heyecan verici detaylar, gerçekçi doğal afetler, sahip olduğunuz şehir ve birçok vatandaş, sizin tarafınızdan inşaa edilecek yüzlerce yapı, arazi ve daha fazlası bu oyunda sizi bekliyor.
  • Grafikleri 3D düzeyinde ve ses kalitesi güzel seviyelerdedir. Oyunu rahatça iki parmağınızla oynayabilirsiniz.

 

Konuya Ait Görseller

Pocket City Hile Apk, Pocket City Apk Para Hilesi, Pocket City Mod Apk Premium Full Version

 

Kuruluma Ait Detaylar

  • Pocket City mod apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulum adımlarını yaptıktan sonra oyuna giriş yapın.
  • Pocket City apk para hilesini yapmak için oyunu kurduktan sonra para miktarınızı kontrol edin.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 49 MB

YEDEK – GOOGLE DRIVE

 

HİLESİZ ORJİNAL OYUN  |  GOOGLE PLAY

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.