PC Creator Mod Apk v6.4.0 – Para Hileli

11.03.2023
6
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
PC Creator Mod Apk v6.4.0 – Para Hileli
REKLAM ALANI

PC Creator Mod Apk v6.4.0 – Para Hileli, PC Creator, Android platformunda bir simülasyon oyunudur. Oyunda, bir PC üreticisi olarak başlıyorsunuz ve kendinizi yavaş yavaş bir bilgisayar imalatı devi olarak geliştiriyorsunuz. Bilgisayar toplama oyunu gerçekten android simülasyon oyunları arasında sevebileceğiniz, eğlenceli ve heyecanlı bir oyun. Oyunda, farklı parçaları seçerek, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun bilgisayarlar üretmeniz gerekiyor. Parçaların fiyatları, özellikleri ve performansları farklılık gösteriyor ve oyuncuların bütçelerini yöneterek kar elde etmeleri gerekiyor. PC Creator Mod Apk, gerçekçi bir simülasyon deneyimi sunuyor ve oyuncuların kendilerini bir PC üreticisi olarak hissetmelerini sağlıyor. Oyun, etkileyici bir grafik ve ses efektleri sunuyor ve farklı zorluk seviyeleri ile birlikte geliyor.

Oyunda, farklı görevleri tamamlayarak ve müşterilerin isteklerine uygun bilgisayarlar üreterek para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paraları, işletmenizi büyütmek için kullanabilirsiniz. Oyunun birçok özelliği ücretsizdir ancak bazı ek özellikler için uygulama içi satın alımlar yapmanız gerekebilir. PC Creator, Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanıcılar tarafından yüksek puanlar almıştır. Android işletme oyunlarını sevenler için çok eğlenceli ve zevkli bir oyun diyebilirim. Oyun içinde yaşanan bazı zorlukla nedeniyle sizin için PC Creator Mod Apk olarak ekliyorum ve bu sayede sınırsız bitcoin hilesiyle beraber oyunun bütün kilitleri açıktır. PC Creator Play Store’da 5.000.000’dan fazla indirilmiştir. Oyun ayrıca Türkçe dil desteği sunuyor.

 

Yenilikler ve Özellikler

PC Creator Mod Apk Yenilikler

  • PC Creator v6.4.0 sürüm ile beraber yenilikler yapılmış ve bir çok hata giderilmiştir.
  • En güncel çıkan bilgisayar parçaları, daha zorlu müşteriler, benzersiz görevler ve fazlası bu oyunda.
  • Grafikleri 2D – 3D ve ses kaliteli güzeldir. Oyunu rahatça iki parmağınızı kullanarak oynayabilirsiniz.

 

Konuya Ait Görseller

PC Creator Mod Apk Para Hileli ve Sınırsız Bitcoin Hileli

 

Kuruluma Ait Detaylar

  • PC Creator Mod apk hile dosyasını indirdikten sonra oyunun kurulumu yapın.
  • PC Creator alışveriş hile apk : oyunda mevcut olan gerçek paranın alabileceği özellikleri butonlara basarak sahip olabilirsiniz. (Gerçek satın alım işlemi olmaz)
  • PC Creator para hile apk : oyunda para hilesini yapmak için alışveriş hilesini kullanacağız. Öncelikle özel ekipmanlar alıp para karşılığı satıyoruz ve para miktarınız bu şekilde artmış olacak.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 151 MB

YEDEK – GOOGLE DRIVE

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.