Minecraft Hile Apk v1.19.80.22 / 1.19.71.02 Full Apk (BETA / FİNAL)

Minecraft Hile Apk v1.19.80.22 / 1.19.71.02 Full Apk (BETA / FİNAL)
REKLAM ALANI

Minecraft Hile Apk v1.19.80.22 / 1.19.71.02 Full Apk (BETA / FİNAL) Mod, hayatta kalma türünde macera oyunlarını seven arkadaşlar için oldukça büyük haritasıyla birlikte açık dünya oyunun en güncel sürümünü ekliyorum. Dünyanın en popüler sandbox oyunu minecraft son sürüm apk indir video oyunu Mojang stüdyosu tarafından yıllar önce ortaya çıkan ve oyuncuların çılgınca oynamaktan vazgeçmediği en popüler macera türünde hayatta kalma oyunları apk içinde kendine bir yer edinmiştir. Oyundaki amacımız sonsuz blok evreninde hayatta kalmaya çalışmak, kendimizi koruyacak bir yaşam alanı oluşturmak, yeni keşifler yapmak ve oyunda kendimizi kötü zombilere karşı korumaktır.

Minecraft, Mojang Studios tarafından geliştirilen, dünyanın en popüler sandbox video oyunlarından biridir. Minecraft hile apk son sürüm oyunda oyuncular, 3D bloklarla oluşan sonsuz bir açık dünya keşfeder ve değiştirirler. Oyuncular kaynakları toplayarak, hayatta kalmaya çalışarak ve çeşitli görevler üstlenerek oyunu ilerletirler.

Minecraft’ta iki ana oyun modu vardır: Survival (Hayatta kalma) ve Creative (Yaratıcı). Survival modunda oyuncular, yaratıkların, açlığın ve çevresel tehlikelerin yanı sıra kaynakların sınırlı olduğu bir dünyada hayatta kalmaya çalışırlar. Creative modunda, minecraft hile apk sayesinde sınırsız kaynaklara sahip olan oyuncular, sonsuz hayal gücüyle dünyalarını inşa edebilirler. Oyuncular, oyuna başlarken, dünyalarında istedikleri gibi yapılar ve nesneler inşa etmek için farklı bloklar seçebilirler. Ayrıca, oyunun çok oyunculu modu sayesinde, diğer oyuncularla birlikte oynamak için dünyalarını paylaşabilirler. Minecraft, çeşitli platformlarda oynanabilir, bu da oyuncuların farklı cihazlardan birlikte oynamalarına olanak tanır.

Minecraft Hile Apk Son Sürüm İndir

Minecraft, tüm yaş gruplarından oyuncular için eğlenceli ve öğretici bir oyun olarak kabul edilir. Ayrıca, oyunculara kodlama, matematik ve diğer becerileri öğretmek için eğitim amaçlı kullanımı da yaygındır. Dünyaca ünlü en sevilen sandbox video oyunu Minecraft Play Store’da 7.99 €’dir ve 10.000.000’dan fazla indirilmiştir. Türk oyuncular için oyun Türkçe dil desteği sunmaktadır.

Önemli Bilgilendirme: Arkadaşlar sizin için beta ve final sürümünü ekledim, her ikisini de konuda bulabilirsiniz. Minecraft hile apk final sürümü ile oyunda sunuculara giriş yapabilmeniz mümkün.

 

Yenilikler ve Özellikler

Minecraft Hile Apk Yenilikler

  • Minecraft v1.19.80.22 sürümü sitemizde BETA dosyası olarak sunulmuştur, oyunda sculk bloğun iyileştirme yapılmış ve oyuncular için yeni ve güçlü zırh kaplamaları eklenmiştir.
  • Minecraft v1.19.71.02 sürümü sitemizde FİNAL dosyası olarak sunulmuştur, bu sürümde kararlılık ön planda olup oyunda mevcut olan birçok hata giderilmiş ve onlarca hata düzeltmeleri sağlanmış ve performans konusunda çeşitli artışlar yapılmıştır.
  • Daha detaylı ve mükemmel craft sistemi, oyuna eklenen hayvanlar, köylüler, daha zorlu, güçlü canavarlar, zombiler ve daha fazlası bu oyunda sizi bekliyor.
  • Grafikleri 3D düzeyinde ve ses kalitesi güzel seviyelerdedir. Oyunu rahatça iki parmağınızla oynayabilirsiniz.

 

Konuya Ait Görseller

Minecraft Hile Apk Full Apk (BETA / FİNAL), Minecraft Son Sürüm Apk indir, Minecraft Mod Apk

 

Kuruluma Ait Detaylar

  • Minecraft Pocket Edition Hile Full Apk olarak dosyasını cihazınıza indirin ve kurulum adımlarını yaptıktan sonra oyuna giriş yapın.
  • Oyun modları içinde şuan için ölümsüzlük hilesi yoktur.
  • Oyunda oyuncuların genelde yaşadığı ayrıştırma hatası tam anlamıyla düzeltilmiştir.
  • Oyun içine girdikten sonra yeni bir harita kurarken karşınıza minecraft can’t be opened hatası ile karşılaşıyorsanız telaşlanmayın hemen oyunun ayarlar bölümüne girin ve profil sekmesine gelin (Settings / Profile) “File Storage Location” bölümünü External şeklinde değişiklik yapın ve oyunu kapatıp yeniden açın, artık böyle bir sorunla karşılaşmayacaksınız.
  • Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0 sürümüyle beraberinde oyuna gelen Command Block komutunu kullanabilmek için sohbet bölümüne “/give @p command_block 64” şeklinde yazın sonrasında ise blok otomatik olarak envantere gelecektir.

UYARI : arkadaşlar minecraft hile apk oyununu kurduktan sonra yeni özellikleri aktif etmek için öncelike yeni dünya oluştururken veya hali hazırda var olan eski dünyanızı düzenleme yapacaksanız yan menüde yer alan oluştur butonu yazan yerin altında bulunan oyun kısmından aşağıya doğru inin ve Denemeler bölümü altındaki özellikleri aktif hale getirin.

UYARI : eğer oyunu kurduktan sonra açılış ekranında kapanıyorsa android dosyalarım alanında games/com.mojang/minecraftpe/ klasörü içine girin ve içinde ne varsa silip oyunu tekrar açın büyük ihtimalle bu şekilde yaptıktan sonra problem ortadan kalkacaktır.

UYARI : minecraftWorlds klasörünü kesinlikle silmeyin eğer silerseniz oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri ve haritalarınız kaybolur.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

BETA – CLOUD-MAİL-RU – 715 MB

BETA – YEDEK – ARCHİVE

 

FİNAL – CLOUD-MAİL-RU – 703 MB

FİNAL – YEDEK – ARCHİVE

 

| HİLESİZ ORJİNAL OYUN  |  GOOGLE PLAY |

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.