Idle Forest Lumber Inc Mod Apk v1.6.6 – Para Hileli

15.03.2023
12
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Idle Forest Lumber Inc Mod Apk v1.6.6 – Para Hileli
REKLAM ALANI

Idle Forest Lumber Inc Mod Apk v1.6.6 – Para Hileli Apk, işletme türünde oyunları sevenler için boş zamanlarda oyun oynamak eğlence tarzı bir şeyler arayanlar için en güncel sürümünü eklediğim oyunu denemenizi tavsiye ederim. Idle Forest Lumber Inc Mod Apk oyunu ADQUANTUM LTD stüdyosu tarafından geliştirilmiş ve son zamanların en sevilen android strateji oyunlarından biridir. Oyundaki amacınız sahip olduğumuz kereste fabrikasıyla para kazanmak için sürekli gelişmek ve görevleri yerine getirmektir. Idle Forest Lumber Inc, Android platformunda bulunan bir simülasyon oyunudur. Oyuncuların ormanın içinde kendi kereste fabrikalarını kurarak, odun kesme işlemlerini gerçekleştirmeleri ve odun ticareti yaparak para kazanmaları gerekmektedir. Oyunun amacı, ormanları yok etmeden, doğal kaynakların sürdürülebilir şekilde kullanımını sağlamaktır.

Oyunda oyuncular, ağaçları keserek kereste elde ederler. Daha sonra keresteleri işleyerek ürünler oluştururlar ve ticaret yaparlar. Ticaret yaparak para kazanabilir ve Idle Forest Lumber Inc Mod Apk oyunda fabrikalarını büyütebilirler. Oyuncular ayrıca, fabrikalarını geliştirmek için yatırım yapabilirler.Oyun, oyuncuların stratejik becerilerini kullanmalarını gerektirir. Oyuncular, kaynakları doğru şekilde kullanarak fabrikalarını en iyi şekilde geliştirmeye çalışırlar. Ayrıca, oyunun ilerleyen bölümlerinde zorluğu artar ve oyuncuların daha fazla stratejik kararlar almaları gerekmektedir.

Idle Forest Lumber Inc, güzel grafikleri ve eğlenceli oynanışı ile dikkat çeken bir mobil oyun olarak öne çıkmaktadır. Idle Forest Lumber Inc Play Store’da 10.000.000’dan fazla indirilmiştir.

 

Yenilikler ve Özellikler

Idle Forest Lumber Inc Mod Apk Yenilikler

  • Idle Forest Lumber Inc v1.6.6 sürüm ile birlikte oyuna yenilikler eklendi ve çoğu hatalar giderildi.
  • Fabrikanız için çalışanlar, farklı üretim ve inşa alanları, kesilmesi gereken ağaçlar ve çok daha fazlası sizi bekliyor.
  • Grafikleri 3D düzeyinde ve ses kalitesi güzel seviyelerdedir. Oyunu rahatça iki parmağınızla oynayabilirsiniz.

 

Konuya Ait Görseller

Idle Forest Lumber Inc Mod Apk Para Hileli Apk Unlimited Money

 

Kuruluma Ait Detaylar

  • Idle Forest Lumber Inc Mod Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulum adımlarını yaptıktan sonra oyuna giriş yapın.
  • Idle Forest Lumber Inc para hile apk yapmak için öncelikle oyunu kurun, giriş yapın ve hemen paranızı harcamaya başlayabilirsiniz para miktarınız harcadıkça artar.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU -95 MB

YEDEK – GOOGLE DRIVE

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.