Hunting Simulator Game Mod Apk v6.82 – Para Hilesi

03.03.2023
3
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Hunting Simulator Game Mod Apk v6.82 – Para Hilesi
REKLAM ALANI

Hunting Simulator Game Mod Apk v6.82 – Para Hilesi, avcılık tarzında nişan almayı ve macera türü içerikli oyunlardan hoşlananlar için yeni bir oyun daha ekliyorum. Son zamanların Android avcılık oyunları arasında oldukça popüler olan bir oyundur. Yeni bir tarzda Hunting Simulator Game mod apk oyunun yapımcılığını Woodcock entertainment firması tarafından üstlenilmiş ve Android macera oyunlarını sevenler için denemeniz gereken bir oyun diyebilirim. Avcılık oyunundaki amacınız bizim kontrolümüz altındaki karakter ile vahşi doğaya çıkarak avcılık yapmak ve verilen görevleri yerine getirirken yeni bölgelerin kilitlerini açmak olacaktır.

Android avcılık simülatörü hile apk oyunda yaşanan genel zorlu aşamalar ve maddi sorunlar nedeniyle MOD APK yani paket içeriğinde sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini en uç noktasına kadar yaşayabileceksiniz. Size vermiş olduğum Hunting Simulator Game mod apk dosyasını kurduktan sonra oyun içerisinde hangi silahı isterseniz rahatça alıp kullanabilirsiniz. Hunting Simulator Game Play Store’da 5.000.000’dan fazla indirilmiştir.

Yürü, bul, nişan al, ateş et – bir avcı ol, av çatışmasına katıl! Avcılık Simülatörü Oyunu ücretsiz Android av oyunlarından biridir. Aynı zamanda sadece dh classic veya başka bir geyik oyunu değil, çok daha ilginç ve yeni şeyler içeriyor. Kuveyt haritasında kil avından başlayın. Hareketli hedef atışı ve uzun menzilli keskin nişancı atışı ile silahınızı test edin.

 

Yenilikler ve Özellikler

Hunting Simulator Game Mod Apk Yenilikler

  • Hunting Simulator Game v6.82 sürümünde çeşitli hata düzeltmeleri yapılmıştır.
  • Hayvanlar, yeni silahlar, güçlü ekipmanlar, zorlu bölgeler ve dah fazlası sizleri bekliyor.
  • Grafikleri 3D, ses kalitesi iyidir. Oyun çift parmak ile rahatça oynanabilir.

 

Konuya Ait Görseller

Hunting Simulator Game Mod Apk Para Hilesi, Hunting Simulator Game Download Apk

 

Kuruluma Ait Detaylar

  • Hunting Simulator Game Mod Apk dosyasını siteden indirin, kurun ve oyuna giriş yapın.
  • Hunting Simulator Game para hile apk : oyunu kurduktan sonra oyuna giriş yapın ve paranıza bakın.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 198 MB

YEDEK – GOOGLE DRIVE

 

HİLESİZ – GOOGLE PLAY

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.