Football Manager 2023 Mobile v14.0.4 Full Apk Tam Sürüm

30.11.2022
15
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Football Manager 2023 Mobile v14.0.4 Full Apk Tam Sürüm
REKLAM ALANI

Football Manager 2023 Mobile Hile Apk v14.0.4 Full Tam Sürüm, takım yönetiminden, futbol türü stratejik oyunları seven oyun severlerimizin uzun zamandır beklediği SEGA firması tarafından yeni ortaya çıkan Android oyunlarından birisidir. Bu oyundaki amacınız tamamen sizin kontrolünüzde olan menajer karakter ile sahip olduğunuz takımı başarıyla yönetmek, maçlara çıkmak ve rakip takımı mağlup edip kalesine topları atmaktır. Uzun ve heyecan dolu maçlar, birçok ligden yüzlerce dolu dolu takım, önemli gerçekleşen transferler ve çok daha fazla olaylar sizleri bekliyor. Hayallerinizdeki futbol kulübünü oluşturabileceğiniz ve maçlara gidip oyunları kazanmak artık sizin elinizde. Football Manager 2023 Mobile apk oyununda mali ve teknik işler konusunda dikkatli davranmalısınız, aksi taktirde birçok kayıp peşinizden gelecektir. Football Manager 2023 Mobile v14.0.4, yeni çıkan sürümde hata düzeltmeleri gibi bazı düzeltmeler yapıldı ve herkes tarafından hemen indirilebilir. Grafikleri 2D düzeyde olmakla birlikte ses kalitesi gayet güzel seviyededir. İki parmağınızla oyunu rahatça kontrol edebilirsiniz. Football Manager 2023, Mobil Play Store’da 219,99 TL’dir.

 

Yenilikler ve Özellikler

Football Manager Hile Apk oyununda, futbolcu fotoğraflarının olduğu iç indirme bölümü sorunlu (indirmeden devam edin aksi halde oyun kapanır).

Takım dosyalarına 5 lig dahildir.

Türkiye, İspanya, İngiltere, Almanya, İtalya

Galatasaray
Fenerbahçe
Beşiktaş
Trabzonspor

 

Konuya Ait Görseller

football manager 2023 mobile v14 0 4 full apk ek 1

football manager 2023 mobile v14 0 4 full apk ek 2

Kuruluma Ait Detaylar

Oyun sadece .APK dosyası içermektedir, kurun ve direk oyuna girin arkadaşlar.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD MAİL-RU

MEDİAFİRE

DRİVE-GOOGLE

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.