Construction Simulator 3 Mod Apk v1.2.1 PARA HİLESİ

03.04.2023
13
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Construction Simulator 3 Mod Apk v1.2.1 PARA HİLESİ
REKLAM ALANI

Construction Simulator 3 Mod Apk v1.2.1 Para Hilesi Apk, işletme tarzında oyunlar oynamayı seven arkadaşlar için bu zevki bir üst düzeye taşıyan bir oyunla sizi tanıştırmak istiyorum. İş makineleri simülasyon tarzında oldukça zevkli ve eğlenceli oyunun en güncel sürümünü eklemek istedik. Construction Simulator 3 mod apk oyunu astragon Entertainment GmbH stüdyosu tarafından geliştirilen ve oldukça beğenilen android simülasyon oyunları apk indirmek isteyenlere tavsiye ediyoruz. Oyundaki amacımız şehirdeki inşaat işlerinde çalışmak, para kazanmak ve bir yandan verilen görevleri tamamlamaktır.

Construction Simulator 3 mod apk, astragon Entertainment GmbH tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir simülasyon oyunudur. Oyuncular, çeşitli inşaat işleri gerçekleştirerek ve farklı ağır inşaat makinelerini kullanarak çeşitli binalar, köprüler ve yollar inşa ederler. Oyun, gerçekçi grafikler ve gerçekçi fizik özellikleri sunarak oyunculara mümkün olduğunca gerçek bir inşaat deneyimi sunmayı hedefler. Oyuncular, 50’den fazla farklı inşaat işinde çalışabilirler. İnşaat projeleri arasında ofis binaları, apartmanlar, yüksek binalar, köprüler ve yollar yer alır. Oyuncular, Construction Simulator 3 hile apk kullanarak oyunda inşaatın her aşamasında yer alacakları için projeleri tamamlamak için malzeme tedarik etmeli, kazı yapmalı, duvar örmeli, beton dökmeli ve daha birçok işlem yapmalıdır.

Oyuncular, gerçek ağır inşaat makinelerini kullanarak inşaat işlerini gerçekleştirirler. Construction Simulator 3 mod apk oyunu CAT, Liebherr, MAN ve STILL gibi ünlü markaların ağır makinelerini sunar. Ekskavatörler, yükleyiciler, kaldırma vinçleri ve daha birçok ağır inşaat makinesi mevcuttur. Ayrıca, oyuncular farklı araçları sürerken de gerçekçi fizik özellikleri deneyimlerler. Oyuncular, oyunda para kazanarak daha büyük ve daha karmaşık inşaat işlerini üstlenebilirler. Ayrıca, Construction Simulator 3 hile apk ile artık daha büyük projeleri tamamlamak için yeni makineler satın alabilir ve mevcut makineleri yükseltebilirler.

Oyun ayrıca, oyuncuların inşaat projelerinde çalışan işçileri yönetmelerine ve onların performansını yönlendirmelerine olanak tanır. Construction Simulator 3, gerçekçi bir inşaat simülasyonu arayan oyuncular için idealdir ve oynanışı ile inşaat işlerinde yer almanın heyecanını sunar. Construction Simulator 3 mod apk olmadan bile Play Store’da 100.000’den fazla indirilmiş ve oyun ayrıca 4,99$’dır. Oyun Türkçe dil desteği sağlıyor.

 

Yenilikler ve Özellikler

Construction Simulator 3 Mod Apk Yenilikler

  • Construction Simulator 3 v1.2.1 sürüm ile birlikte oyun artık daha fazla cihazda çalışabilir hale geldi ve mevcut olan hatalar düzeltildi.
  • Geniş ve daha gerçekçi şehir ortamı, gerçek marka ve modellerde iş makineleri, yeni gelen zorlu görevler ve daha bir çok eğlence bu oyunda sizi bekliyor.
  • Grafikleri 3D düzeyinde ve ses kalitesi güzel seviyelerdedir. Oyunu rahatça iki parmağınızla oynayabilirsiniz.

Konuya Ait Görseller

Construction Simulator 3 Mod Apk, Construction Simulator 3 Hile Apk, Construction Simulator 3 Para Hilesi indir

 

Kuruluma Ait Detaylar

  • Construction Simulator 3 mod apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulum adımlarını yaptıktan sonra oyuna giriş yapın.
  • Construction Simulator para hilesi apk yapmak için oyunu kurduktan sonra para miktarınızı kontrol edin.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 675 MB

YEDEK – ARCHİVE

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.