Clash of Clans Hile Apk Mod İndir – 15.0.4 – Sınırsız Altın & İksir & Elmas Hilesi

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir – 15.0.4 – Sınırsız Altın & İksir & Elmas Hilesi
REKLAM ALANI

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir – 15.0.4 – Sınırsız Altın & İksir & Elmas Hilesi olan sürümünü sizinle paylaşıyorum. Clash of Clans oyunu mobil android platformuna çıkmasının ardından oyuncular tarafından en çok sevilerek android strateji oyunları oyunların arasına girmeyi hak etmiştir. Tüm dünyadan milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta olan oyunda kendi köyünüzü kurun, klanlara katılın ve güçlendirin ayrıca diğer klanlarla savaşarak büyük ödüllerin sahibi olun. Oyunda tuhaf bıyıklı barbarlar, alev topu fırlatan büyücüler ve daha birçok benzersiz birlik sizleri bekliyor.

Clash of Clans Hile Apk Altın İksir Elmas Hilesi

Yeni güncellemeler ile birlikte gelen clash of clans hile apk sürümde artık karanlık büyü fabrikasında dilediğiniz kadar büyü yapabilirsiniz. Oyuna yeni gelen 15.seviye belediye binası sizi bambaşka bir seviyeye taşıyacaktır. Bu güncelleneme ile birlikte gelen yeni birlikler ve kahramanları güçlendirmek için artık kaynak sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Clash of clans hile apk sınırsız para hileli dosya içermektedir. Oyuna daire yeni güncellemeler olduğunda sayfamızda yenilikler yapılacaktır.

Clash of Clans Altın Hilesi & Sınırsız Altın Hilesi

Clash of clans altın hilesi ile artık istediğiniz kadar altına sahip olacaksınız ve artık birlik geliştirmeleri için zorluk çekmeyeceksiniz. Bina ve savaş makinelerini geliştirmek için artık hep yeterli düzeyde altına sahip olacaksınız. Diğer köylere saldırarak isterseniz ganimetinizi arttırabilirsiniz ama çok ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorum. Clash of clans sınırsız altın hilesi ile zaten altınınız hiç bitmeyecek.

Clash of Clans Sınırsız Altın Para Hilesi

Clash of Clans Sınırsız Altın Para Hilesi

Clash of Clans İksir Hilesi & Sınırsız İksir Hilesi

Clash of clans iksir hilesi ile neredeyse hiç bitmeyecek kadar iksire sahip olacaksınız ve artık sahip olduğunuz birlikleri geliştirmek sınırsız iksir hilesi sayesinde çok daha kolay olacaktır. İksir ile yapılabilen kahraman, bina, duvar ve birlik geliştirmek için bitmeyen iksire sahip olacaksınız. Bu mod apk dosyasında o kadar çok iksir var ki neredeyse diğer köylere saldırmak istemeyeceksiniz. Clash of clans sınırsız iksir hilesi ile zaten iksiriniz hiç bitmeyecek. İksir ile artık istediğiniz kadar birlik üretimi yapabilir ve sınırsız iksir hilesi ile artık bu sorun olmayacaktır.

Clash of Clans Sınırsız İksir Hilesi

Clash of Clans Sınırsız İksir Hilesi

Clash of Clans Elmas Hilesi & Sınırsız Elmas Hilesi

Clash of clans elmas hilesi ile artık oyunda sahip olmak istediğiniz her şeye anında ulaşabilirsiniz. Sınırsız elmas ile artık birlik geliştirmeleri ve bina yükseltmeleri için zorluk çekmeyeceksiniz. Hesabınızda milyonlarca elmas olacağı için bina, kahraman, birlik ve savaş makinelerini geliştirmek için hiç beklemeyeceksiniz. Bir yükseltme için artık 3 yada 5 gün beklemeniz gerekmiyor sınırsız elmas hilesini kullanarak anında yükseltmeyi tamamlayabilirsin. Clash of clans sınırsız elmas hilesi ile zaten elmasınız hiç bitmeyecek.

Clash of Clans Sınırsız Elmas Hilesi

Clash of Clans Sınırsız Elmas Hilesi

 

Kuruluma Ait Detaylar

“Clash of Clans v15.0.4 hile.apk” uygulamasını indirin, açın ve yükleyin. Tüm her şey bu kadar.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

Coc Server Nulls (BB15 Sınırsız Kaynak) (Editör Önerisi)
[HİLELİ v15.0.4] COC NULLS PRIVATE SERVER – APKCLOUD

Coc Server S2 (Sınırsız Modlar)
[HİLELİ v14.635] COC PRIVATE SERVER 2 – APKCLOUD

Coc Server S1 (Sınırsız Özel Modlar)
[HİLELİ v14.635] COC PRIVATE SERVER 1 – APKCLOUD

 

Clash of Clans Resmi Google Play Adresi (Hile Yoktur)
[HİLESİZ] ORJİNAL OYUN – GOOGLE PLAY

 

Konuya Ait Görseller

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir Ekran Görüntüsü 1

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir Ekran Görüntüsü 1

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir Ekran Görüntüsü 2

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir Ekran Görüntüsü 2

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir Ekran Görüntüsü 3

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir Ekran Görüntüsü 3

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir Ekran Görüntüsü 4

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir Ekran Görüntüsü 4

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir Ekran Görüntüsü 5

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir Ekran Görüntüsü 5

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir Ekran Görüntüsü 6

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir Ekran Görüntüsü 6

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir Ekran Görüntüsü 7

Clash of Clans Hile Apk Mod İndir Ekran Görüntüsü 7

 

Yenilikler ve Özellikler

Clash of Clans Hile Apk 15.0.4 mod apk sürüm ile birlikte birçok yenilikler oyuna eklendi. Sizde hemen Clash of Clans oyununun dünyasına adım atın.

Karşınıza 15. seviye Belediye Binası oyuna eklendi oyuna şimdiye kadar gelmiş geçmiş en kapsamlı ve gelişmiş belediye binası.
● Köyünü daha fazla güçlendirmeni sağlayacak ve düşmanlarını yok etmek için kullanabileceğin yeni Büyü Kulesi ve Monolit eklendi.

● Düşmanlar tarafından aşılması zor bir birlik geldi ve oyunun kurallarını yeniden yazmanızı sağlayacak bir büyü eklendi. Oyuna yeni gelen yerin altından gidebilen bir kuşatma makinesi ile dört adet yeni hayvan saldırı stratejisi ile savaşına güç kat.
● 15. seviye Belediye Binasına özel yepyeni bina geliştirmeleri, birlik seviyeleri ve oyun deneyiminizi arttırmanızda yardımcı olacak bir çok iyileştirme bu sürümde sizleri bekliyor olacak.

Clash of Clans Hile Apk Klasik Özellikler

● Oyunda bir çok aktif oyuncu bulunmakta ve onların klanları var sizde hemen bir klana katılıp bir topluluğun parçası olun yada kendi topluluğunuzu oluşturabilmeniz için bir klan kurup arkadaşlarınızı katılmaları için davet edin.
● Yenilenmiş klan savaşları ile tüm dünyadan oyunculara karşı tüm gücünüzle mücadele edin.
● Bir çok Klan Savaşı Liglerinde kendinize özel stratejilerinizi gösterin ve herkese sizin kim olduğunuzu ve gücünüzü gösterin.

● Köyünüze destek sağlayacak ittifaklar kurun, kendi klanınızla işbirliği yaparak Klan Oyunlarından birbirinden etkili büyülü öğeler kazanma fırsatını değerlendirin.
● Sayısız büyü, birlik ve kahraman kullanarak kendinize özel savaş stratejisi oluşturarak güçlü düşmanlarınızı alt etmenin yolunu bulun.
● Efsane Lige ulaşarak tüm dünya tarafından tanınmış en iyi oyuncularıyla mücadele edin, Liderlik Tablosuna adınızı yazdırın.
Clash of Clans hile apk dosyasında kaynak toplamanıza gerek kalmayacak ama yinede hilesiz sürümünü oynayacaklar kaynak toplayarak geliştirmeler yapabilirler. Diğer oyuncularla savaşa girerek onlardan elde edeceğiniz savaş ganimetleri ile köyünüzü geliştirin ve kalenizi savunun.

● Çeşitli toplar, okçu kuleleri, tuzaklar, havan topları, büyücü kuleleri, bombalar, kahramanlar ve kale duvarlarınız ile köyünüzü düşman saldırılarından korunacak bir yer haline getirin.
● Barbar Kral, Okçu Kraliçe, Büyük Koruyucu, Kraliyet Şampiyonu ve Savaş Makinesi gibi oyuna yeni gelen kahramanların kilitlerini açıp kullanın.

● Köyünüze ait laboratuvarda araştırmalar yaparak birliklerinizi, büyülerinizi ve kuşatma makinelerinizin özelliklerini yükseltmeyi deneyin ve düşmanlarınıza karşı daha güçlü hale gelin. Size verdiğim clash of clans sınırsız elmas hilesi, sınırsız altın ve sınırsız iksir hilesi ile artık kaynak derdine son verdik.
● Dostluk Mücadeleleri, Dostluk Savaşları ve arkadaşlarınız ile aranızda özel canlı etkinliklerle istediğiniz kadar PVP deneyiminin tadını çıkarın.

● Klan arkadaşlarınızın daha önceden yapmış olduğu saldırıları ve savunmaları gerçek zamanlı veya paylaşım yaparlar ise kayıt olarak izleyin.
● Clash of Clans oyun dünyasında size özel tek kişilik oynayabileceğiniz Goblin modunda Goblin Kralına karşı savaşın.
● Alıştırma modu sayesinde oyuna yeni gelen birlikler ile taktikler öğrenin, geliştirin ayrıca ordunuz ve Klan Kalesi birliklerinizle yeni stratejiler geliştirmek için denemeler yapın.
● Bir süredir oyuna gelmiş güncelleme ile inşaatçı üssüne yolculuk edin ve köyünüzün usta inşaatçısı ile çalışarak gizemli bir dünyada daha gelişmiş binalar keşfedin, yeni karakterlerle tanışın.

● İnşaatçı Üssünüzde yapacağınız geliştirmeler ile kalenizi yenilmez yapın ve karşılıklı savaşlarda oyunculara karşı üstünlük sağlayın.
● Özel Kahraman Görünümleri sayesinde artık köyünüzü ziyaret edenler daha çok etkilenecek ve arka planlarla köyünüze bambaşka bir atmosfer katarak oyun zevkinizi taçlandırın ve istediğiniz gibi özelleştirin.

Daha ne için bekliyoruz şef? Clash of Clans dünyasında yaşanan eğlenceyi kaçırmayalım!

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.