Car Company Tycoon Mod Apk 1.1.6 Sınırsız Para Hileli

Car Company Tycoon Mod Apk 1.1.6 Sınırsız Para Hileli
REKLAM ALANI

Car Company Tycoon Mod Apk 1.1.6 Sınırsız Para Hileli Apk, işletme tarzı araba yapma oyunları oynamayı seven arkadaşlar için en güncel sürümünü eklediğim oyunu mutlaka denemeniz gerekiyor. Car Company Tycoon mod apk oyunu Rusya stüdyosu tarafından geliştirilip oyunculara sunulan en güzel android araba oyunlarından biri diyebilirim. Oyundaki amacımız sahip olduğumuz araba fabrikasında daha güzel ve güçlü arabalar tasarlayıp satarak para kazanmak. Car Company Tycoon, Android için ücretsiz olarak sunulan bir simülasyon oyunudur. Oyuncular, kendi otomobil şirketlerini kurup, yöneterek büyütmeye çalışırlar. Oyunda oyuncular, tasarım, mühendislik, üretim, pazarlama ve finans gibi konularda kararlar alarak, şirketlerini büyütmeye çalışırlar. Otomobillerin tasarım ve üretimini yapmak için farklı departmanlar ve ekipmanlar satın alabilir, çalışanları işe alabilir ve yönetebilirsiniz.

Oyunda başarılı olmak için, kararlarınızı dikkatlice düşünmeniz, doğru stratejiler belirlemeniz ve rakiplerinizin hareketlerini takip etmeniz gerekiyor. Ayrıca, Car Company Tycoon hile apk oyununda araştırma ve geliştirme yaparak, yeni teknolojileri keşfedebilir ve rakiplerinizin bir adım önünde olabilirsiniz. Oyuncular, şirketlerinin büyüklüğüne ve karlılığına bağlı olarak farklı ödüller kazanabilirler. Ayrıca, oyunda farklı zorluk seviyeleri ve oyun modları bulunmaktadır. Car Company Tycoon mod apk gerçekçi grafikleri ve ilginç oyun dinamikleri ile oyunculara keyifli bir oyun deneyimi sunar. Car Company Tycoon Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.

 

Yenilikler ve Özellikler

Car Company Tycoon Mod Apk Yenilikler

  • Car Company Tycoon v1.1.6 sürüm ile birlikte oyuna yeni malzemeler eklendi ve çoğu hatalar giderildi.
  • 1970’den 2023 yılları arasından günümüze kadar gelişen arabalar ve farklı otomobil eklentileri ile şirketinizi büyütmek ve kar elde etmek sizin elinizde.
  • Grafikleri 2D düzeyinde ve ses kalitesi güzel seviyelerdedir. Oyunu rahatça iki parmağınızla oynayabilirsiniz.

 

Konuya Ait Görseller

Car Company Tycoon Mod Apk Sınırsız Para Hileli, Unlimited Money and Gold

 

Kuruluma Ait Detaylar

  • Car Company Tycoon mod apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulum adımlarını yaptıktan sonra oyuna giriş yapın.
  • Car Company Tycoon para hile apk yapmak için oyunu kurun ve profilinizden değil kayıtlı profili seçip ilerleyin bu sayede çok fazla paranız olacaktır.
  • Car Company Tycoon yetenek puanı hile apk yapmak için oyundaki kayıtlı olan profili seçip ilerleyin bu sayede yetenek puanlarınız son seviye olacaktır.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 30 MB

YEDEK – GOOGLE DRIVE

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.