Ala Mobile GP Mod Apk v5.0.0 – Kilitler Açık

03.03.2023
22
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Ala Mobile GP Mod Apk v5.0.0 – Kilitler Açık
REKLAM ALANI

Ala Mobile GP Mod Apk v5.0.0 – Kilitler Açık, F1 tarzı yarış oyunlarını seven arkadaşlar için eklediğim yepyeni oyunu denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Ala Mobile GP mod apk oyunun yapımcılığını CVi Games stüdyosun tarafından üstlenilmiş ve gayet iyi sonuçlar ortaya çıktığı kesin. Ala Mobile GP son zamanların Android yarış oyunları arasında yerini almayı başaran ve gittikçe popüler olan bir oyundur. Oyundaki amacımız sahip olduğumuz araç ile birlikte yollarda son sürat giderek rakiplerimizi elemektir. Ala Mobile GP mod apk oyununu oynarken çok eğleneceksiniz grafik kalitesi ve detaylar oyunu daha eğlenceli yapıyor.

Ala Mobile GP unlocked içinde yaşanan genel zorluklar ve kısıtlamalar nedeniyle sizlere Mod Apk yani oyun içinde gerçek parayla satılan özellikler için kilitleri açık olarak sunuyorum bu sayede oyunda hangi arabayı istiyorsanız alın ve oyunun tüm zevkini sonuna kadar çıkarın. Ala Mobile GP – Formula Cars Racing Play Store’da 1.000.000’den fazla indirilmiştir.

Ala Mobile GP mod apk oyunda gaz pedalına hafifçe dokunduğunuz anda amacınız bitiş çizgisiyle geçen zaman arasında yaşayacağınız heyecanı hissedin. Rakipleriniz sizden önce davranıp bitiş çizgisini geçmek isteyecekler ama onlara bu fırsatı vermeyin.

 

Yenilikler ve Özellikler

Ala Mobile GP Mod Apk Yenilikler

  • Ala Mobile GP v5.0.0 sürüm ile birlikte gelen yenilikler, arabalar ve çeşitli hatalar için düzeltme yapılmıştır.
  • Grafikleri 3D, ses kalitesi iyidir. Oyun sensör ve çift parmak ile rahatça oynanabilir.

 

Konuya Ait Görseller

Ala Mobile GP Mod Apk Kilitler Açık, Ala Mobile GP Unlocked

 

Kuruluma Ait Detaylar

  • Ala Mobile GP Mod Apk dosyasını siteden indirin, sonra oyunu kurun ve giriş yapın.
  • Ala Mobile GP hile apk : bu dosya ile birlikte tüm özelliklerin ve gerçek parayla satılan özelliklerin kilitleri tamamen açıktır.

 

Dosyaları İndirebilirsiniz

CLOUD-MAİL-RU – 632 MB

YEDEK – ARCHİVE

 

HİLESİZ – GOOGLE PLAY

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
REKLAM ALANI
Android oyunlar ve uygulamaları çok seven, ücretsiz android apk indirmek isteyenler için yepyeni bir site hazırlamaya çalışan biriyim.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.